Deseti soutěžícím posíláme překvapení od Klasáčka

Deseti soutěžícím posíláme překvapení od Klasáčka

Do soutěže jste, milí soutěžící, během 13 herních týdnů zaslali 243 509 herních karet, což představuje více než 7 300 000 zakoupených výrobků!!

Dnes jsme z platných herních karet losovali výherce ankety pro nejoblíbenější výrobek. Ti se mohou těšit malý dárek, praktický kufřík pro děti s překvapením od Klasáčka. Kufříčky budeme rozesílat v průběhu 2 týdnů následujícím výhercům:


Iva K. – Ostrava – Mariánské Hory

Veronika S. – Litoměřice

Martin K. – Ženklava

Zdenka R. – Žulová

Erika N. – Pohořelice

Petra Z. – Praha 9

Daniela Ž. – Dobrá

Michaela K. – Nosislav

Marek V. - Brno

Petra B. - Chomutov


Chtěli byste i vy vyhrát Klasáčkův kufřík? Sledujte náš Facebook a Akademii kvality, brzy si budete moci zasoutěžit o prima výhry i vy!

A pokud vás zajímá, jaká loga na herní karty soutěžící lepí nejčastěji a které potraviny nejraději nakupují, čtěte dál. Absolutním vítězem je Lipánek od Madety, který získal 24 770 hlasů. Jihočeské máslo, které i dle ohlasů na sociálních sítích prostě milujete, představuje druhý nejoblíbenější výrobek (15 435 hlasů). Kromě Lipánka bodují i další dětské dobroty jako Tvaroháček (5. místo, 6 690 hlasů), Bobík (6. místo, 4 659 hlasů) nebo Hello ovocná přesnídávka z Nivnice (8. místo, 2 948 hlasů). Do první desítky se dostal i nanuk Míša (9. místo, 2 662 hlasů) nebo Strážnické brambůrky od Petra Hobži (7. místo, 2 957 hlasů). Jediným nápojem v tomto výběru je minerální voda Magnesia, která si se 7 627 hlasy vysloužila bramborovou příčku. Že jsme, my Češi, sýroví, dokazuje i popularita eidamu, který skončil třetí (8 008 hlasů), a Blaťáckého zlata (2 358 hlasů). 


V této sérii si můžete přečíst