Pospolu u stolu

Milé děti, kamarádi, vážení rodiče,

na tuto stránku jsem pro vás nasbíral celou horu tvořivých nápadů, zábavných inspirací, veselých písniček, poučných videí a informací ze světa kvalitních potravin.

Je úplně jedno, jestli si se svými kamarády, spolužáky nebo blízkými společně zazpíváte, vymalujete obrázek, vyrobíte razítko ze zeleniny nebo třeba zkusíte připravit něco dobrého. Nejdůležitější je trávit čas společně s lidmi, které máte rádi, a připravovat jídlo z kvalitních potravin a s láskou.

Mnoho pěkných chvil strávených „pospolu u stolu“ přeje

Váš Klasáček

Zpěvník

Veselá písnička dokáže vykouzlit úsměv na tváři, sotva se ozvou první tóny. A co teprve, když si ji můžete sami zazpívat!

V našem zpěvníku najdete nejen notové zápisy, akordy a texty dvanácti písniček, ale u každé z nich se dozvíte i něco navíc. Že neznáte melodii? To vůbec nevadí! Stáhněte si do svých telefonů nebo tabletů zábavnou aplikaci Statkář nebo Život na statku a tam najdete i naše písničky. Odkaz na ně najdete také na samém konci této stránky.

Videa z výroby

Už jste někdy přemýšleli, jak se třeba z jablek stane mošt nebo jak se pěstuje špenát?

Díky našim videím máte možnost nahlédnout pod pokličku výroby kvalitních potravin po celé republice a na vlastní kůži se tak přesvědčit, co práce dá, než se dostanou do obchodů a na váš stůl.

Chcete se zapojit do programu
pospolu u stolu?

Jste pedagog nebo vychovatel? Máte zájem využít projekt i ve výuce?

Mám zájem